Forum Forum lotnictwa Strona Główna Forum lotnictwa
To tu spotykają się pasjonaci lotnictwa by troszkę o nim podyskutować.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kontrola graniczna na lotnisku

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum lotnictwa Strona Główna -> Szczecin - Goleniów (EPSC/SZZ)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtekf




Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 235
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: 53°34'N , 14°49'E

PostWysłany: Sob 12:03, 18 Lis 2006    Temat postu: Kontrola graniczna na lotnisku

Jak wiadomo została we wszystkich portach lotniczych UE wprowadzona szczegółowa kontrola graniczna.

Wczoraj odwoziłem kolegę na samolot do Londynu i nie mogłem uwierzyć co wyprawiają na naszym lotnisku służby graniczne. Podczas kontroli kolega został poinformowany, że nie może wnieść na pokład samolotu telefonu komórkowego. Z informacji jakie mi przekazał posiadał on dwa telefony komórkowe (jeden z angielskim numerem a drugi z polskim) ale jeden z nich był rozładowany. Pani ze służby granicznej poinformowała go, że jeżeli ten telefon jest wyłączony i nie można go załączyć (logiczne chyba - bateria jest rozładowana) to istnieje podejrzenie, że może on być wykorzystany do innego celu czyt. bomba w telefonie i musi go zostawić. Dobrze, że była na tyle uczynna i przekazała mi ten nieszczęsny telefon. Kolega poleciał z jednym telefonem.
Dlatego rada dla innych jak posiadacie dwa telefony komórkowe to pamiętajcie o naładowaniu baterii przed kontrolą graniczną na lotnisku.

Jeżeli znasz lub masz informacje o problemach z przejściem kontroli granicznej na lotnisku to zapraszam do podzielenia się tym faktem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtekf




Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 235
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: 53°34'N , 14°49'E

PostWysłany: Sob 12:07, 18 Lis 2006    Temat postu:

Co można zabrać do samolotu Question Question Question

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum lotnictwa Strona Główna -> Szczecin - Goleniów (EPSC/SZZ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin