Forum Forum lotnictwa Strona Główna Forum lotnictwa
To tu spotykają się pasjonaci lotnictwa by troszkę o nim podyskutować.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najgorsze lotnisko i linia.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum lotnictwa Strona Główna -> Lotnictwo cywilne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gaugan




Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 164
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Las Kabatas

PostWysłany: Czw 11:36, 02 Lis 2006    Temat postu:

jezeli chodzi o USA, to nie wiem czy lecieliscie ATA? taki naprawde tani low cost, a jestem z nich bardzo zawsze zadowolony. do tego lataja z MDW w chi na DCA w wash, wiec odchodza jeszcze dalekie dojazdy. na tej trasie zawsze wybieram ata, ale prawda tez taka, ze tu akurat operuje 738, a na innych mozna trafic 757, a nawet chyba Tristara Wink

pozdro


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danny




Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 1208
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: EIDW

PostWysłany: Czw 12:26, 02 Lis 2006    Temat postu:

ATA zbankrutowala a resztki przejal Soutwhwest. Nadal lataja 738, natomiast 757 sie pozbyli - czesc lata w US Airways a czesc w VIM w Rosji. Tristary sa juz na pustyni - lataly glownie z wojskiem do Iraku.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wr50m2
Moderator



Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 663
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: EPSC,EPSD,TXL

PostWysłany: Czw 15:37, 02 Lis 2006    Temat postu:

Danny napisał:
ATA zbankrutowala a resztki przejal Soutwhwest. Nadal lataja 738, natomiast 757 sie pozbyli - czesc lata w US Airways a czesc w VIM w Rosji. Tristary sa juz na pustyni - lataly glownie z wojskiem do Iraku.


Na początku tego roku mieliśmy 757 ATA w Szczecinie kilka razy. Zawsze zgłaszały się przez radio jako "Rich".


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gaugan




Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 164
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Las Kabatas

PostWysłany: Czw 16:14, 02 Lis 2006    Temat postu:

no prosze... szkoda. za southwest juz nie przepadam

pozdro!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
voyager747




Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 308
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: WAW

PostWysłany: Czw 19:48, 02 Lis 2006    Temat postu:

Southwest może nie jest najlepszy, ale ma mnóstwo nowych 737 i to jest fajne.
Ja latałem tylko dwa razy Southwestem i raz właśnie nowym 737 a raz starym, ale wspominam całkiem miło.
Jeśli chodzi o porównywanie linii i własne odczucia, to normalne jest,że każdy ma swoje zdanie. Są jednak różnego rodzaju rankingi prowadzone i tam raczej wyniki są podobne. Jeśli lecę np. do LA 12 godzin, to wolę wybrać linię i samolot, który ma chociażby ptv, bo to jednak znacznie umila długi lot. Rożne też są np.odległości pomiędzy siedzeniami w różnych liniach, to też ma wpływ. Każde dodatkowe 5 cm może się przydać podczas długiego lotu. Jeśli lecę gdzieś blisko 2-3 godziny, to wtedy to nie ma aż tak dużego znaczenia i mogę lecieć czymkolwiek, aby się nie rozpadło po drodze.
Moją ulubioną linią w takim układzie jest BA, mają przyzwoite ceny, ptv, fajne 747 i 777, niezłą siatkę połączeń, przyzwoite jedzenie. Słuchawki, koce, pastę do zębów, szczoteczki, skarpetki dostaje się gratis.
Swiss też mogę pochwalić, lot A340 i A 330 wspominam bardzo pozytywnie.
Wydaje mi się,że nie ma wielu ludzi, którzy źle wspominają Swissa, chodzi mi o dalekie trasy, są??


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
airbusa380




Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Arlanda Airport

PostWysłany: Czw 21:12, 02 Lis 2006    Temat postu:

ja bardzo mile wspominam lot SAS'em relacji Stockholm-Warszawa 2004 rok !! tak to byly czasy w trakcie lotu 1:45 dostalem nawet jedzenie hehehe... tylko cena nie dzisiejsza....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Huby




Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 207
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:46, 02 Lis 2006    Temat postu:

Hehe... Panowie temat to: najgorsze lotnisko i linia, a tu same pochwaly sie pojawiaja Wink Opamietajcie sie Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
voyager747




Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 308
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: WAW

PostWysłany: Czw 22:18, 02 Lis 2006    Temat postu:

Chyba niezbyt dokładnie czytasz, pojawiają się najgorsze i najlepsze. Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FiliP




Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: POZ/EPPO

PostWysłany: Sob 20:21, 04 Lis 2006    Temat postu:

Najl;epsze linie: (euro)LOT
Najgorsze: SAS (nabzdyczone i nieuprzejme załogi,brak serwisu pokładowego,drogo)

Najlepsze lotnisko: Kopenhaga
Najgorsze: London City

Troche miałem wątpliwości czy LOT i euroLOT wrzuci do jednego worka,ale zdecydowałem żeby je rozdzielic- odrębna flota,odrebne załogi. Swego czasu byłem fanem Delty,ale zbyt długo już nią nie latałem i nie mam rozeznania jaki jest obecny standard obsługi pasażerów (ponoc kiepski)[/code]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KubaN




Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 798
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk EPGD

PostWysłany: Sob 21:14, 04 Lis 2006    Temat postu:

voyager747 napisał:
Southwest może nie jest najlepszy, ale ma mnóstwo nowych 737 i to jest fajne.
Ja latałem tylko dwa razy Southwestem i raz właśnie nowym 737 a raz starym, ale wspominam całkiem miło.
Jeśli chodzi o porównywanie linii i własne odczucia, to normalne jest,że każdy ma swoje zdanie. Są jednak różnego rodzaju rankingi prowadzone i tam raczej wyniki są podobne. Jeśli lecę np. do LA 12 godzin, to wolę wybrać linię i samolot, który ma chociażby ptv, bo to jednak znacznie umila długi lot. Rożne też są np.odległości pomiędzy siedzeniami w różnych liniach, to też ma wpływ. Każde dodatkowe 5 cm może się przydać podczas długiego lotu. Jeśli lecę gdzieś blisko 2-3 godziny, to wtedy to nie ma aż tak dużego znaczenia i mogę lecieć czymkolwiek, aby się nie rozpadło po drodze.
Moją ulubioną linią w takim układzie jest BA, mają przyzwoite ceny, ptv, fajne 747 i 777, niezłą siatkę połączeń, przyzwoite jedzenie. Słuchawki, koce, pastę do zębów, szczoteczki, skarpetki dostaje się gratis.
Swiss też mogę pochwalić, lot A340 i A 330 wspominam bardzo pozytywnie.
Wydaje mi się,że nie ma wielu ludzi, którzy źle wspominają Swissa, chodzi mi o dalekie trasy, są??


Owszem, zgadzam się co do BA. Bardzo lubię tą linię, mam identyczne zdanie o niej co Ty Wink bardzo lubię również KL i LX (LX chyba każdy lubi Smile ) tak jak Ty nie lubisz Southwesta tak ja nie lubię euroLOTu Wink i RYRa jeżeli chodzi o LCC. Southwesta lubię za nowe maszynki i jakość obsługi. Co do amerykańców LCC, Southwest, Frontier i JetBlue to moje ulubione.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Craviec




Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 63
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Puszczykowo

PostWysłany: Wto 22:34, 07 Lis 2006    Temat postu:

Ja się dziwię dlaczego easyJET jest drugą najgorszą linią. Leciałem w tym roku z SXF do CIA i z powrotem i nie bylo żadnych problemów. Miła obsługa, punktualnie i cena też niezła.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baku




Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 106
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 22:53, 07 Lis 2006    Temat postu:

Najgorsze lotnisko: Madrid Barajas.

ostatnio mialem przyjemnosc byc w madrycie i nieprzyjemnosc korzystac z barajas.

po 1 totalne nieporozumienie jesli chodzi o przemieszczanie sie po lotnisku!! ze stacji Metra do terminalu 1 jest ponad 20 minut z buta dobrym tempem!!! sa ruchome chodniki jednak sa blokady aby nie wjezdzac na nie wozkami!!! tragedia!! na dodatek prawie nie ma szans zeby wziasc wozek na stacji metra bo nie ma tam takich miejsc... no chyba ze jakis ambitny podrozy tam go zostawi...

ale jak ktos lubi isc z waliza 25 kg przez 20 minut szybkim tempem to polecam barajas. ale nawet po tym wysilku i tak nie da mu sie zrobic tam zdjec bo wszystkie szyby sa jakby obrzucone blotem i nic nie da sie zrobic....

dla porownania zaraz potem bylem w ZRH gdzie wozki bagazowe sa tak skonstruowane aby mozna bylo nimi wjezdzac na schody ruchome!! i jest przy kazdym parkingu 8 wind... to jest kultura...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cani




Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 197
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdynia/Olsztyn/Gdańsk

PostWysłany: Śro 10:17, 08 Lis 2006    Temat postu:

KubaN napisał:

Owszem, zgadzam się co do BA. Bardzo lubię tą linię, mam identyczne zdanie o niej co Ty Wink bardzo lubię również KL i LX (LX chyba każdy lubi Smile ) tak jak Ty nie lubisz Southwesta tak ja nie lubię euroLOTu Wink i RYRa jeżeli chodzi o LCC. Southwesta lubię za nowe maszynki i jakość obsługi. Co do amerykańców LCC, Southwest, Frontier i JetBlue to moje ulubione.


KubaN, nie wiedziałem, że leciałeś Southwestem, Frontierem czy JetBlue hmmm.
Ja szczezrze mówiąc nie lubię amerykańskich linii i lotnisk a paroma już leciałem (Delta, Reno Air, American) i na paru lotniskach byłem (LAX, SFO, JFK, ORD, SEA, Portland, Salt Lake City, RNO).
Uważam, że Europa trzyma poziom szczególnie LX, BA, dawny SR (to było coś, łezka w oczach sie kręci), LH i mimo wszystko lubię latac LO. Z tradycyjnych linii europejskich najgorsze wrażenia mam latając TAP Air Portugal. Lotniska moje ulubione to Heathrow i Zurich (te po prostu rządzi).

Jesli chodzi o LCC to easyJet moim zdaniem jest duzo lepszy niż RYRek.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mapa




Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 47
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: WRO/EPWR

PostWysłany: Pią 11:12, 01 Gru 2006    Temat postu:

Pozwole sobie dorzucic swoja opinie

Linia lotnicza:
Najlepsza - British Airways, Lufthansa
Najgorsza - jak dotad LOT (nie zebym jakos zle trafial, po prostu w porownaniu z innymi jest na koncu stawki)

LCC:
Najlepsza - Easy Jet, WestJet
Najgorsza - Centralwings

Lotnisko:
Najlepsze - Zurich, Frankfurt
Najgorsze - Paris CDG

pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olekorlo




Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 40
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: EPGD

PostWysłany: Pią 18:31, 01 Gru 2006    Temat postu:

to ja też coś dodam:

najgorsza linia: Lufthansa
najlepsza: hm.... wybierając z LOT, Lufthansa, SAS, UA wybiorę.... LOT - może miałem szczęscie z LOTem a z innymi liniami pecha

najgorsze lotnisko: Chicago
Najlepsze: Kopenhaga


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum lotnictwa Strona Główna -> Lotnictwo cywilne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin