Forum Forum lotnictwa Strona Główna Forum lotnictwa
To tu spotykają się pasjonaci lotnictwa by troszkę o nim podyskutować.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pozwolenie na fotografowanie

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum lotnictwa Strona Główna -> Wrocław - Strachowice (EPWR/WRO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł_EPWR




Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 335
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: EPWR

PostWysłany: Pon 19:39, 24 Lip 2006    Temat postu: Pozwolenie na fotografowanie

Witam,

Kilka tygodni temu postanowiłem napisać maila do zarządu naszego lotniska w sprawie zezwolenia na fotografowanie. Wzorem innych lotnisk chciałem aby nasza działalność była w pewien sposób zalegalizowana. Trwało to wszystko około dwóch tygodni, ale na bieżąco otrzymywałem maile, że moja sprawa zostanie rozpatrzona jak tylko będzie to możliwe (chodziło o sezon urlopowy i inne sprawy). W każdym bądź razie zachowanie takie uważam za profesjonalne jak i odpowiedź na moją prośbę. Mamy chyba najbardziej liberalne władze lotniska. Zresztą sami przeczytajcie i wrazie problemów "przy płocie" powołujcie się na to pismo. Usunąłem moje dane oraz pieczątkę i podpis członka zarządu.



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danny




Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 1208
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: EIDW

PostWysłany: Pon 19:45, 24 Lip 2006    Temat postu:

Wreszcie ktos, kto pomyslal chwile na tym co pisze. Kolejny dowod, ze zarzadzajacy lotniskiem we Wro znaja sie na rzeczy.

Zadanie pozwolen jak np w GDN jest zwyklm bezprawiem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erni




Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 208
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: WROCLAW/EPWR

PostWysłany: Pon 20:45, 24 Lip 2006    Temat postu:

Pozwoliłem sobie umieścić to pismo na forum Polskich Wieżowców.
To fajnie że mamy takie dojrzałe władze lotniska. Smile


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez erni dnia Pon 22:34, 24 Lip 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muflon




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 202
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Genewa

PostWysłany: Pon 22:25, 24 Lip 2006    Temat postu:

Brawo! Strzelam że 95% lotnisk na świecie może pozazdrościć kompetencji i zdrowego rozsądku "władzom" w EPWR. Aż kurde przyjemnie się to czyta Smile i jeszcze raz Smile i jeszcze raz Very Happy na poprawę humoru Mr. Green

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piopil




Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 103
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: EPWR/WRO

PostWysłany: Pon 22:57, 24 Lip 2006    Temat postu:

Dobra robota! Miło widzieć tak pozytywne nastawienie władz lotniska do całej sprawy Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum lotnictwa Strona Główna -> Wrocław - Strachowice (EPWR/WRO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin