Forum Forum lotnictwa Strona Główna Forum lotnictwa
To tu spotykają się pasjonaci lotnictwa by troszkę o nim podyskutować.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Terminal dopiero w sierpniu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum lotnictwa Strona Główna -> Warszawa - Okęcie (EPWA/WAW)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BN
Moderator



Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 6:27, 21 Gru 2005    Temat postu:

PolishAir42 napisał:
Cieszmy sie ze sie nie stalo to samo co w Denver...


Kazdy mieszka w Denver i wie o co chodzi Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RES




Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 749
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: RZE

PostWysłany: Śro 12:10, 28 Gru 2005    Temat postu:

Troche może inny temat ale nie będe zakładał nowego wątku. Rozwaliło mnie stwerdzenie że Okęcie będzie zamknięte. Nie rozumiem po co teraz wydaje sie tyle kasy na rozbudowe skoro chca go zamykac za pare lat. To jest śmieszne.

...Koszt budowy nowego lotniska szacowany jest na 1,3-2 mld euro. Pierwsze samoloty ma zacząć obsługiwać za około 10 lat (lotnisko na Okęciu zostanie wówczas zamknięte). Na kontrakcie zarobią przede wszystkim firmy budowlane i biura architektoniczne. Ale nie tylko. Ryszard Zaremba, prezes biura projektów lotniczych Polconsult, przekonuje o pozytywnym wpływie inwestycji na rozwój gospodarczy regionu. Nowe lotnisko da pracę około 5 tys. osób. Beneficjentów będzie zresztą znacznie więcej...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RES




Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 749
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: RZE

PostWysłany: Śro 12:13, 28 Gru 2005    Temat postu:

PolishAir42 napisał:
Cieszmy sie ze sie nie stalo to samo co w Denver...


A co się w DEN stało to jedno z najfajniejszych lotnisk, a terminal teh best, byłem tam z dwa razy i diabelnie mi się podobało.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witek Z
Moderator



Dołączył: 05 Paź 2005
Posty: 1095
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: WAW

PostWysłany: Śro 15:37, 28 Gru 2005    Temat postu:

RES napisał:
Troche może inny temat ale nie będe zakładał nowego wątku. Rozwaliło mnie stwerdzenie że Okęcie będzie zamknięte. Nie rozumiem po co teraz wydaje sie tyle kasy na rozbudowe skoro chca go zamykac za pare lat. To jest śmieszne.

...Koszt budowy nowego lotniska szacowany jest na 1,3-2 mld euro. Pierwsze samoloty ma zacząć obsługiwać za około 10 lat (lotnisko na Okęciu zostanie wówczas zamknięte). Na kontrakcie zarobią przede wszystkim firmy budowlane i biura architektoniczne. Ale nie tylko. Ryszard Zaremba, prezes biura projektów lotniczych Polconsult, przekonuje o pozytywnym wpływie inwestycji na rozwój gospodarczy regionu. Nowe lotnisko da pracę około 5 tys. osób. Beneficjentów będzie zresztą znacznie więcej...


OŚWIADCZENIE - ZOBOWIĄZANIE

Jeżeli w tym kraju (i mieście), gdzie:
(a) od 15 lat nikt nie jest w stanie zlikwidować bud pod Pałacem Kultury,
(b) od 30 lat nikt nie jest w stanie rozwiązać problemu premanentnego korka w Krośniewicach,
(c) jedną linię metra buduje się już od 20 lat,
(d) wykup działek pod Trasę Siekierkowską trwa 10 lat, a
(e) poważne szkody popowodziowe w najpiękniejszym mieście tej części Europy straszą już od 8 lat,

w ciągu najbliższych 20 lat ktoś podejmie i wdroży decyzję o likwidacji Okęcia to ja:

(a) zjem 216 stron mojego doktoratu z załącznikami,
(b) przy pomocy łyżki do butów przekopię i wyrównam cały teren po zlikwidowanym lotnisku na Okęciu,
(c) porzucę rodzinę i osiądę w południowych Indiach jako Człowie Boży,
(d) napiszę i wydam własnym kosztem epos w hindii sławiący czyny Ministerstwa Infrastruktury

WZ


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chavez




Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 434
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Echo-Papa-Golf-Delta

PostWysłany: Śro 15:41, 28 Gru 2005    Temat postu:

RES napisał:
Troche może inny temat ale nie będe zakładał nowego wątku. Rozwaliło mnie stwerdzenie że Okęcie będzie zamknięte. Nie rozumiem po co teraz wydaje sie tyle kasy na rozbudowe skoro chca go zamykac za pare lat. To jest śmieszne.

...Koszt budowy nowego lotniska szacowany jest na 1,3-2 mld euro. Pierwsze samoloty ma zacząć obsługiwać za około 10 lat (lotnisko na Okęciu zostanie wówczas zamknięte). Na kontrakcie zarobią przede wszystkim firmy budowlane i biura architektoniczne. Ale nie tylko. Ryszard Zaremba, prezes biura projektów lotniczych Polconsult, przekonuje o pozytywnym wpływie inwestycji na rozwój gospodarczy regionu. Nowe lotnisko da pracę około 5 tys. osób. Beneficjentów będzie zresztą znacznie więcej...


Władza rzeczą jakże ulotną jest, a znajomym pomóc trzeba w biznesie, w końcu po zakończeniu obecnej kadencji jakaś posadka w radzie nadzorczej "zaprzyjaźnionego" przedsiębiorstwa jak znalazł !! Very Happy

A tak serio, znając życie to nie prędko ruszy budowa WAW-II i jeszcze mniej prędko to nowe lotnisko zacznie obsługiwać pax, a NA PEWNO nie za 10 lat już. I kumaci z branży napewno o tym wiedzą.
200 mln $$ to na 10 lat 20 mln rocznie, sporo... A lotnisko jeszcze musi zarabiać, a nie tylko spłacać inwestycję.

Waniajet, swołocz, waniajet... Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RES




Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 749
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: RZE

PostWysłany: Śro 16:15, 28 Gru 2005    Temat postu:

Witek Z napisał:
RES napisał:
Troche może inny temat ale nie będe zakładał nowego wątku. Rozwaliło mnie stwerdzenie że Okęcie będzie zamknięte. Nie rozumiem po co teraz wydaje sie tyle kasy na rozbudowe skoro chca go zamykac za pare lat. To jest śmieszne.

...Koszt budowy nowego lotniska szacowany jest na 1,3-2 mld euro. Pierwsze samoloty ma zacząć obsługiwać za około 10 lat (lotnisko na Okęciu zostanie wówczas zamknięte). Na kontrakcie zarobią przede wszystkim firmy budowlane i biura architektoniczne. Ale nie tylko. Ryszard Zaremba, prezes biura projektów lotniczych Polconsult, przekonuje o pozytywnym wpływie inwestycji na rozwój gospodarczy regionu. Nowe lotnisko da pracę około 5 tys. osób. Beneficjentów będzie zresztą znacznie więcej...


OŚWIADCZENIE - ZOBOWIĄZANIE

Jeżeli w tym kraju (i mieście), gdzie:
(a) od 15 lat nikt nie jest w stanie zlikwidować bud pod Pałacem Kultury,
(b) od 30 lat nikt nie jest w stanie rozwiązać problemu premanentnego korka w Krośniewicach,
(c) jedną linię metra buduje się już od 20 lat,
(d) wykup działek pod Trasę Siekierkowską trwa 10 lat, a
(e) poważne szkody popowodziowe w najpiękniejszym mieście tej części Europy straszą już od 8 lat,

w ciągu najbliższych 20 lat ktoś podejmie i wdroży decyzję o likwidacji Okęcia to ja:

(a) zjem 216 stron mojego doktoratu z załącznikami,
(b) przy pomocy łyżki do butów przekopię i wyrównam cały teren po zlikwidowanym lotnisku na Okęciu,
(c) porzucę rodzinę i osiądę w południowych Indiach jako Człowie Boży,
(d) napiszę i wydam własnym kosztem epos w hindii sławiący czyny Ministerstwa Infrastruktury

WZ


SmileSmileSmile


Nie w tym rzecz, rzecz w tym że wogóle skąd zamysł likwidowania lotniska, w normalnym cywilizowanym dużym mieście istniej nawet kila lotnisk, a już na pewno jest potrzebne mniejsze w mieście.
Druga sprawa po co wypisywać takie głupoty, wybudujmy sobie T2, ale pózniej i tak wszystko zrównamy z ziemią hahahahahaha


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janek




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Toronto/Barrie/Nowy Sacz

PostWysłany: Pią 3:46, 20 Sty 2006    Temat postu:

Czy mozecie mi powiedziedz czy T2 bedzie juz funkcjonowal w sierpniu? Chodzi mi o przeniesienie operacji do T2 i pirsu pulnocnego, aby wyremontowac T1

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum lotnictwa Strona Główna -> Warszawa - Okęcie (EPWA/WAW) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin