Forum Forum lotnictwa Strona Główna Forum lotnictwa
To tu spotykają się pasjonaci lotnictwa by troszkę o nim podyskutować.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pokazy w Anglii
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum lotnictwa Strona Główna -> Pokazy lotnicze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muflon




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 202
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Genewa

PostWysłany: Czw 21:00, 25 Sty 2007    Temat postu:

Spotter napisał:
Muflon, mozesz powiedziec ile was kosztowal samochod na weekend i ile daliscie za nocleg?

Hmm... to Jac załatwiał, ale... no jakoś tak, że się opłacało Smile Można sobie objechać [link widoczny dla zalogowanych], wyskoczyć do Swindon po jakieś tanie jedzonko itp. - zdecydowanie polecam (i, tak jak napisałem, zapewne będę szukał szofera Wink). A co do cen noclegów... nawet nie pytaj Evil or Very Mad

A w sumie, skoro już temat się odświeżył... Smile

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qna




Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 146
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: EPKK

PostWysłany: Nie 16:01, 28 Sty 2007    Temat postu:

Pinky714 napisał:
podmiejskim do Fairford lub Whelfor i jesteśmy w raju Very Happy


z tym podmiejskim to byly niezle jaja ...Smile

tanie jedzonko... dobrze ze mielismy stacje benzynowa...

wazne ze impreza sie udala, mysle ze w tym roku bedzie lepiej.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czterosilnik




Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: WAW

PostWysłany: Wto 18:35, 30 Sty 2007    Temat postu:

muflon napisał:
Najpierw samolotem na Luton (każdy swoim Wink), potem wynajęty samochód (już przy dwóch osobach się opłaca) i spanie w "bed&breakfast" w okolicy Fairford.

Spanie w noc przed czy po pokazach? Pytam, bo stronka RIAT podaje, ze pokazy w locie mają byc od 10 do 18, wiec nawet z porannego o czasie wylądowanego Smile na Luton Wizzaira trudno by zdazyc: stronka autobusow National Express wyswietla, ze podroz bylaby przez... Heathrow, a stronka kolei National Rail - w ogole przez centrum Londynu!! (Mimo ze Luton jest przeciez we w miare wlasciwym kierunku w kontekscie Fairford.) No i zapewne podobnie jesli chodzi o zdążenie na wieczornego powrotnego Wizzaira (i w sumie podobnie przy rejsach BA/LO na/z LHR), ktory zreszta w soboty "nie jest operowany" (heh, no tak, mowa o rejsach z/do WAW; zreszta najblizsze Fairford lotnisko, czyli Bristol, tez nic tu nie zmieni, bo rejsy stamtad do KRK sa tylko rano). Czyli gdyby chciec sprawe zalatwic w 1 dzien, trzeba by pewnie jednak wypozyczyc samochod - ech, gdyby nie ten ruch lewostronny...

muflon napisał:
A co do cen noclegów... nawet nie pytaj

A moze jednak, pliiiz? Smile W kazdym razie chyba taniej niz w Londynie?!

muflon napisał:
Ja jeszcze się w 100% nie zdecydowałem między RIAT i MAKS...

Ha!... A bedzie jakis zorganizowany wyjazd na MAKS (i do Monino przy okazji)? Bo jakos w tamtym kierunku to chyba lepiej by bylo z jakims biurem... Zwl. ze "dzieki" UE znowu musimy miec rosyjskie wizy...

Qna napisał:
z tym podmiejskim to byly niezle jaja ... Smile

Az tak zle?...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muflon




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 202
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Genewa

PostWysłany: Wto 20:37, 30 Sty 2007    Temat postu:

Czterosilnik napisał:
Spanie w noc przed czy po pokazach? Pytam, bo stronka RIAT podaje, ze pokazy w locie mają byc od 10 do 18

No oficjalnie jest to 11-16 (środa-poniedziałek), tyle dni obejmuje FRIAT Mach3 - tyle że w środę nie ma dostępu na trybunę, tylko Park&View od północnej strony (o ile dobrze zrozumiałem). My w tamtym roku spotkaliśmy się na Luton zdaje się w czwartek przed południem i wpadliśmy jakoś na koniec drugiego dnia. I to był błąd, trzeba było iść na całość - w tym roku błędu nie powtórzę Wink

Czterosilnik napisał:
wiec nawet z porannego o czasie wylądowanego Smile na Luton Wizzaira trudno by zdazyc

Ja przyleciałem koło południa Easyjetem, Jac był sporo wcześniej, chyba właśnie porannym Wizzem. W tym roku kombinuję przelot i "rozgoszczenie się" na miejscu w środę i wylot we wtorek - wszystkie dni "pokazowe" chcę mieć w całości.

Czterosilnik napisał:
stronka autobusow National Express wyswietla, ze podroz bylaby przez... Heathrow, a stronka kolei National Rail - w ogole przez centrum Londynu!!
Qna napisał:
z tym podmiejskim to byly niezle jaja ... Smile

Laughing Laughing Laughing I właśnie dlatego trzeba się zgrać w ekipę i wynająć samochód.

Czterosilnik napisał:
muflon napisał:
A co do cen noclegów... nawet nie pytaj
A moze jednak, pliiiz? Smile W kazdym razie chyba taniej niz w Londynie?!

85Ł/noc/pokój dwuosobowy. Lepiej? Wink

Czterosilnik napisał:
Zwl. ze "dzieki" UE znowu musimy miec rosyjskie wizy...
Pociesz się że Szwajcarzy też muszą, choć nie są w UE Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qna




Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 146
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: EPKK

PostWysłany: Wto 21:29, 30 Sty 2007    Temat postu:

podmiejski "do..." troche nam sie godz pomylily i myslelismy ze ostatni do fairford nam zwial. ale wyszlo ok. potem troche pobladzilismy z buta, znalezlismy lotnisko kierujac sie na szalejacego ovt Smile pozniej camping 8Ł doba, caly piatek lotnisko-->camping -->[sobota] lotnisko--> spanko na lonie natury Cool [niedziela] lotnisko-->camping lepszy i za 6Ł [poniedzialek] autobus do swindon spod samego lotniska...

MAKS powiadacie Laughing oj wybral bym sie...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muflon




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 202
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Genewa

PostWysłany: Śro 22:25, 31 Sty 2007    Temat postu:

Hmm... moi koledzy się wykruszają z wyjazdu na RIAT Sad To może tutaj jest ktoś chętny na 60-lecie USAF w wersji MAX? Very Happy Myślę o 5 pełnych dniach na miejscu (przylot: środa, wylot: wtorek), Mach3, to samo sprawdzone lokum co w 2006, spotkanie w Luton i wynajęcie samochodu itp. Zakładając że Easyjet ode mnie to podobne ceny jak Wizz z PL, to koszt całości to ok. 3kPLN/osobę.

Ewentualnie piszę się też na jakieś wspólne szlajanie po kampingach... mi tak naprawdę nie zależy aż tak na sprawach typu hotel, bardziej po prostu na tych pełnych pięciu dniach Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qna




Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 146
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: EPKK

PostWysłany: Nie 14:59, 04 Lut 2007    Temat postu:

wszystko super tylko obawiam sie ze na werje MAX moze $$ zabraknac i zostanie wersja Low-cost...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muflon




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 202
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Genewa

PostWysłany: Nie 16:49, 04 Lut 2007    Temat postu:

Koledzy też jeszcze negocjują Wink - chodzi nie tyle o $$$ co o dni wolne Wink póki co aktualna jest wersja "wylot w czwartek rano powrót w poniedziałek wieczorem i spanie w trochę tańszym miejscu"... będę informował Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czterosilnik




Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: WAW

PostWysłany: Wto 22:29, 06 Lut 2007    Temat postu:

muflon napisał:
Czterosilnik napisał:
Spanie w noc przed czy po pokazach? Pytam, bo stronka RIAT podaje, ze pokazy w locie mają byc od 10 do 18

No oficjalnie jest to 11-16

Ehm, chodzilo mi o godziny pokazow (w sobote i w niedziele).

muflon napisał:
85Ł/noc/pokój dwuosobowy. Lepiej? Wink

"Nie, wiesz, jakos nie." Smile Confused

muflon napisał:
Pociesz się że Szwajcarzy też muszą, choć nie są w UE Wink

No tak, ale mysmy od lat 90-tych juz nie musieli - a teraz... Sad

muflon napisał:
To może tutaj jest ktoś chętny na 60-lecie USAF w wersji MAX? Myślę o 5 pełnych dniach na miejscu (przylot: środa, wylot: wtorek), Mach3, to samo sprawdzone lokum co w 2006, spotkanie w Luton i wynajęcie samochodu itp. Zakładając że Easyjet ode mnie to podobne ceny jak Wizz z PL, to koszt całości to ok. 3kPLN/osobę.

Heh, mowiac pol-zartem, takich liczb (w zadnej formie zapisu) to ja nawet nie umiem przeczytac... A tak serio, to pewnie nie wyrobie (jezeli w ogole) na wiecej niz 4 dni w Londynie, i wyskok do Fairford bylby jednego z tych dni - prpdbnie w sobote. Ale oczywiscie milo bedzie sie spotkac na miejscu. Zreszta szczegoly to juz przez PW.

Qna napisał:
MAKS powiadacie Laughing oj wybral bym sie...

No wlasnie: i na MAKS, i do Monino... Cos wiadomo o jakims zorganizowanym wyjezdzie tam? Bo do Fairford oraz na MAKS to...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum lotnictwa Strona Główna -> Pokazy lotnicze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin